Loading...

Téma

Projekt EDWARD: Snížit počet smrtelných nehod na silnicích pomáhají i sociální sítě

Dnes, 21. září, se již podruhé koná Evropský den bez úmrtí na silnicích. Loňské zkušenosti ukazují, že tato iniciativa, kterou podporuje Evropská komise, má smysl. Na Twitteru loni publicita projektu EDWARD (European Day Without A Road Death) oslovila 19 milionů lidí.

Když od nás odcházejí pacienti po amputaci s úsměvem, je to neuvěřitelný dar, říká fyzioterapeutka Hana Kohoutová

Pražská Rehabilitační klinika Malvazinky si získala renomé mimo jiné díky unikátnímu projektu tzv. školy chůze. Rozhovor o něm jsme vedli s fyzioterapeutkou Hanou Kohoutovou.

Na Malvazinky se můžete dostat po pádu ze žebříku, autonehodě i srážce vlaků

Pád ze žebříku, autonehoda i železniční neštěstí. Takový rozptyl mají příčiny, které přivádějí pacienty do pražské Rehabilitační kliniky Malvazinky. Toto specializované zdravotnické zařízení s unikátní koncepcí zdravotní péče pro širokou veřejnost nabízí jak ambulantní, tak hospitalizační služby s celkovým počtem 190 lůžek.

TISKOVÁ ZPRÁVA: Vážně zranění po dopravní nehodě jsou důležitým, ale mnohdy opomíjeným tématem

Posádka auta přežila. Co dál? Projekt Poúrazová péče se intenzivně věnuje možnostem návratu do života, které mají lidé po vážných dopravních nehodách.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace