Loading...

Zajímavosti

Marika Gombitová: Přestala si věřit, když ji odmítla životní láska

Následky nehody zpěvačky Mariky Gombitové zásadním způsobem ovlivnilo to, že neměla zapnutý bezpečnostní pás. Při havárii proto proletěla předním sklem auta, ve kterém jela.

Vždy jsem mu přál, aby na závodě z kola spadnul, říká muž, jemuž mistr světa v cyklokrosu zabil autem oba rodiče

Sportovní ikona devadesátých let, český cyklokrosový mistr světa Radomír Šimůnek v roce 1992 při bezohledném předjíždění způsobil dopravní nehodu. Zabil při ní tři lidi. Mezi nimi o oba rodiče tehdy třináctiletého Tomáše Müllera. Ten po letech popsal v rozhovoru své tehdejší zážitky i pocity, které si s sebou nese celý život.

Helena Štáchová jela přihlásit auto. Pak strávila měsíce v nemocnicích

Praha, rok 1984, sychravé, deštivé páteční ráno a Helena Štáchová, „která dala svůj hlas Hurvínkově kamarádce Máničce, jede přihlásit své nové auto na Mičánky. Projíždí Slezskou ulicí, na křižovatce má zelenou, přidá plyn a v tu chvíli se z boční ulice vyřítí žigulík. Srážce nejde zabránit. Do odmrštěného vozu známé herečky naráží za okamžik to auto znovu. Síla nárazu ji v tu chvíli vyhodí předním sklem ven…

Autohavárie známých a slavných

O tom, že ne každá rychlost se dá zvládnout, nebo o tom, proč je dobré, soustředit se na řízení by mohla vyprávět nejedna známá tvář z Česka i Slovenska. Určitě několik desítek z nich už o tom nikomu nic neřekne. Protože při autonehodách přišli o život.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace