Loading...

Zajímavosti

Marika Gombitová: Přestala si věřit, když ji odmítla životní láska

Následky nehody zpěvačky Mariky Gombitové zásadním způsobem ovlivnilo to, že neměla zapnutý bezpečnostní pás. Při havárii proto proletěla předním sklem auta, ve kterém jela.

Vždy jsem mu přál, aby na závodě z kola spadnul, říká muž, jemuž mistr světa v cyklokrosu zabil autem oba rodiče

Sportovní ikona devadesátých let, český cyklokrosový mistr světa Radomír Šimůnek v roce 1992 při bezohledném předjíždění způsobil dopravní nehodu. Zabil při ní tři lidi. Mezi nimi o oba rodiče tehdy třináctiletého Tomáše Müllera. Ten po letech popsal v rozhovoru své tehdejší zážitky i pocity, které si s sebou nese celý život.

Autohavárie známých a slavných

O tom, že ne každá rychlost se dá zvládnout, nebo o tom, proč je dobré, soustředit se na řízení by mohla vyprávět nejedna známá tvář z Česka i Slovenska. Určitě několik desítek z nich už o tom nikomu nic neřekne. Protože při autonehodách přišli o život.

Autonehody se nevyhýbají ani ministrům

Jak informovala média, ve večerních pátečních hodinách havarovalo na Znojemsku auto s českým ministrem zahraničních věcí a lídrem ČSSD ve sněmovních volbách Lubomírem Zaorálkem.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace