Loading...

Téma

Po autonehodě jsou důležité služby, které vás postaví na nohy

Na situaci, která panuje v tuzemské následné poúrazové péči, zareagovala kromě špičkových lázeňských a rehabilitačních zařízení také pojišťovna Generali. „Reagovali jsme na potřeby našich klientů, kteří za sebou měli vážné úrazy. Zjistili jsme, že pouhá finanční kompenzace u těchto úrazů v žádném případě nestačí. Naopak je nutné nabídnout jim organizaci následné péče a umožnit jim tak rychlejší návrat do běžného života. V přístupu a pohledu na věc jsme v tomhle v Česku průkopníky,“ říká Lubomír Netolický, manažer pojištění následné poúrazové péče od Generali.

VIDEO: Lidé se bojí, že po nehodě zůstanou závislí na druhých

Největším strašákem následků autonehody je nemohoucnost a závislost na druhých, vyzdvihuje z průzkumu projektu Poúrazové péče jeho garant Jan Povýšil. Podívejte se na video.

VIDEO: Lázně zvládnete i na vozíku

Garant projektu Jan Povýšil vyzkoušel Léčebné lázně Jáchymov a v repotáži přináší své postřehy z pohledu vozíčkáře. Mohl si vyzkoušet i radonovou koupel, která mu pomohla od bolesti ramene na téměř 2 týdny.

K čemu používáme mobil za volantem? Průzkum projektu Poúrazová péče přinesl šokující zjištění

Telefonovat za volantem sice smíme, držet při tom „hovorové zařízení v ruce či jiným způsobem“ ale už ne. A na to, že bychom při řízení třeba fotili selfie, umisťovali je na sociální sítě a ještě přidávali vtipné komentáře, zákonodárci už vůbec nepomysleli.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace