Loading...

Z médií

7. ledna 2018, www.tyden.cz

Tyden.cz zveřejnil v neděli 7. 1. 2018 příběh paní Ivety, bývalé zaměstnankyně Policie ČR. Jako členka hlídky jela na zadním sedadle k dopravní nehodě. Na její místo už nedojela. Do policejního vozu narazil jiný řidič. Pro Ivetu, která sice seděla připoutaná, měla však tato nehoda katastrofické následky, které se projevily až později. Znalecký posudek byl přesto nekompromisní a odškodnění příliš nízké.

5. ledna 2018, www.denik.cz

Čeští pacienti mnohdy netuší, kde by měli po opuštění traumacentra v nemocnici hledat vhodnou následnou péči. A to přesto, že lázně a léčebná centra jsou u nás na špičkové úrovni. Článek o poúrazové péči přinesl v pátek 5. 1. 2018 Denik.cz.

4. ledna 2018, Týdeník Květy

Týdeník Květy přinesl ve čtvrtek 4. 1. 2018 článek o vývoji motorismu v Čechách. Jaká jsou nejprodávanější auta a co u Čechů rozhoduje při koupi nového vozu? Je to cena, bezpečnost i spotřeba paliva.

2. ledna 2018, www.zdravi.euro.cz

Ředitel Psychiatrické nemocnice Bohnice Martin Hollý ví o traumatech po vážné autonehodě své. I když nedojde k fyzickému zranění, může se u pacienta rozvinout posttraumatická stresová porucha, a ta je mnohdy závažnější, popisuje v článku o poúrazové péči, který přinesl v úterý 2. 1 .2018 Euro.cz.

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace